Upravit stránku

Co je nového

Křehký umělecký svět v Programu Health Plus

Vnitřní prostory polikliniky Program Health Plus v Kartouzské ulici od poloviny srpna krášlí výstava fascinujících děl od známé umělecké rodiny – malířky Ingrid Zámečníkové a jejího syna, skláře a designéra Achillease Sdoukose. Jejich výtvory jsou proslulé senzitivní fantazií a křehkou krásou, návštěvníci polikliniky je mohou obdivovat až do listopadu.

Nejlepší přístupové cesty do dětského oddělení

Otevřeli jsme pro Vás nové dětské oddělení, které se nachází v historické Ringhofferově vile pár desítek metrů od polikliniky Program Health Plus. Citlivě rekonstruované prostory Vily Nový Smíchov (Radlická ulice 19/1, Praha 5) nabízejí dětem i rodičům vyšší komfort i úroveň zdravotní péče.Jak se k nám nejlépe dostanete?

Testování nemoci COVID-19

Poliklinika Program Health Plus klientům nabízí možnost testování na přítomnost protilátek proti viru způsobující onemocnění COVID-19 prostřednictvím rychlotestů nebo sérologických testů prováděných v laboratoři. Zájemci mohou kontaktovat osobního lékaře, který s nimi domluví vše potřebné. Testování je určeno především pro ty, kterým končí nařízená karanténa.

Odpovědi na nejčastější otázky k chorobě COVID-19

Lékaři z polikliniky Program Health Plus pro Vás připravili přehled odpovědí na nejčastější dotazy, které se ozývají v souvislosti s aktuální pandemií nového koronaviru. Pokud zde nenajdete odpověď na svou konkrétní otázku nebo máte nějaké obavy, kontaktujte naši recepci, call servis nebo svého osobního lékaře v Program Health Plus. Jsme tu pro Vás a Vaše zdraví.

Psychologická pomoc online

Aktuální nouzový stav a zákaz vycházení v ČR mnoha lidem přináší psychologicky náročnou situaci, která je spojena nejen s obavami o zdraví a nadměrným stresem, může podporovat také osamělost, úzkost, depresi i jiné negativní psychické stavy. Program Health Plus proto klientům nabízí psychologické konzultace online. Podrobnosti sdělila klinická psycholožka a psychoterapeutka Mgr. Kateřina Weigertová.