Upravit stránku

Co je nového

Dar pro Kliniku pediatrie Všeobecné fakultní nemocnice

Koncem roku 2021 naše poliklinika již podruhé věnovala podstatný finanční dar Švejcarovu nadačnímu fondu dětem – Karlov, jehož cílem je zvyšovat úroveň péče o děti a dospívající v rámci Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolizmu Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) v Praze. Podrobnosti o jeho využití prozradil primář MUDr. Pavel Srnský. 

Pozvánka na komorní předvánoční setkání v ateliérech Petra Písaříka

Výstava Petra Písaříka Vektor přílivu v prostorách naší polikliniky se pomalu blíží ke konci a v polovině prosince ji vystřídá nová expozice ze série projektu výstav Vita Bene. Zároveň se blíží Vánoce a my bychom Vás, klienty Programu Heath Plus a příznivce krásného umění, rádi pozvali na komorní setkání s malířem Petrem Písaříkem v prostorách jeho ateliérů a showroomu 16. prosince 2021

Den otevřených dveří s unikátní uměleckou výstavou

Program Health Plus pro klienty v polovině září uspořádal výjimečné setkání. Součástí slavnostní události byl Den otevřených dveří, výstava akademického malíře Petra Písaříka a večírek na střeše obchodního centra Nový Smíchov s neobvyklým výhledem na Prahu i obě budovy polikliniky.