Upravit stránku

Co je nového

Dar pro Kliniku pediatrie Všeobecné fakultní nemocnice

Koncem roku 2021 naše poliklinika již podruhé věnovala podstatný finanční dar Švejcarovu nadačnímu fondu dětem – Karlov, jehož cílem je zvyšovat úroveň péče o děti a dospívající v rámci Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolizmu Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) v Praze. Podrobnosti o jeho využití prozradil primář MUDr. Pavel Srnský. 

Provoz mezi vánočními svátky

27. - 28.12. 7:00 - 16:00 29.12. 7:00 - 15:00

Pozvánka na komorní předvánoční setkání v ateliérech Petra Písaříka

Výstava Petra Písaříka Vektor přílivu v prostorách naší polikliniky se pomalu blíží ke konci a v polovině prosince ji vystřídá nová expozice ze série projektu výstav Vita Bene. Zároveň se blíží Vánoce a my bychom Vás, klienty Programu Heath Plus a příznivce krásného umění, rádi pozvali na komorní setkání s malířem Petrem Písaříkem v prostorách jeho ateliérů a showroomu 16. prosince 2021

Otázky a odpovědi k očkování 3. dávkou vakcíny proti covid-19

Vzhledem k tomu, že pandemie covid-19 nekončí a kolem vakcinace se objevují stále nové, někdy i matoucí zprávy, přinášíme klientům podrobný přehled všech aktuálních informací, které se týkají aplikace 3. dávky vakcíny.

Ocenění Healthcare & Pharmaceutical Awards 2021

S radostí oznamujeme, že Program Health Plus byl tento rok zvolen Nejlepším moderním soukromým zdravotnickým zařízením v Praze ve výběru Healthcare & Pharmaceutical Awards 2021 pořádaným americkým časopisem Global Health & Pharma. 

Dotazník spokojenosti klientů na našich recepcích

Jsme velice vděční za jakékoli poznámky ke zlepšení našich služeb ze strany klientů. Nyní můžete využít snadného a rychlého způsobu sdílení Vašich názorů či připomínek s námi.

Třetí dávka očkování proti COVID-19 a očkování proti chřipce

Bylo zahájeno očkování 3. dávky vakcíny proti covid-19 v odstupu 8 měsíců po 2. dávce. Od října do prosince je také ideální doba pro vakcinaci proti chřipce.

Sbírka zaměstnanců polikliniky pro postižené tornádem

Program Health Plus se přímo zapojil do pomoci lidem postiženým letním tornádem, které zpustošilo několik jihomoravských obcí.

Nový časopis HEALTH+ pro klienty polikliniky

Program Health Plus připravil další vydání oblíbeného klientského časopisu HEALTH+, který se tentokrát zaměřil na možnosti nejmodernější personalizované medicíny a lékařské péče pro zaměstnance firem.

Den otevřených dveří s unikátní uměleckou výstavou

Program Health Plus pro klienty v polovině září uspořádal výjimečné setkání. Součástí slavnostní události byl Den otevřených dveří, výstava akademického malíře Petra Písaříka a večírek na střeše obchodního centra Nový Smíchov s neobvyklým výhledem na Prahu i obě budovy polikliniky.