Upravit stránku

Co je nového

Podzim s novým časopisem HEALTH+

Poliklinika Program Health Plus pro vás připravila zajímavé čtení v podobě nového vydání časopisu HEALTH+, tentokrát s podtitulem „Vše pro zdraví vašich dětí“.

Testování COVID-19 v Programu Health Plus

Pokud klienti Programu Health Plus potřebují otestovat na covid-19 kvůli cestě do zahraničí nebo ze zahraničí a získat potvrzení o negativitě, mohou využít testování pomocí PCR testu (výtěru z nosohltanu) přímo v prostorách polikliniky. Na test mohou přijít rovněž klienti, kteří se cítí zdrávi a chtějí otestovat pro jistotu, že skutečně zdraví jsou. 

Více se dočtete uvnitř článku..

Nejlepší čas na očkování proti chřipce

S nastupujícím podzimem se blíží vhodná doba na očkování proti chřipce, které je užitečné zvlášť letos, kdy se chřipková sezóna může protnout s šířením viru SARS-CoV-2.

Program Health Plus pro rodinné firmy

Asociace rodinných firem tradičně pořádá setkání pro své členy, jejichž součástí jsou rovněž odborné semináře, workshopy a diskuze tématicky zaměřené na podnikání rodinných firem.

Křehký umělecký svět v Programu Health Plus

Vnitřní prostory polikliniky Program Health Plus v Kartouzské ulici od poloviny srpna krášlí výstava fascinujících děl od známé umělecké rodiny – malířky Ingrid Zámečníkové a jejího syna, skláře a designéra Achillease Sdoukose. Jejich výtvory jsou proslulé senzitivní fantazií a křehkou krásou, návštěvníci polikliniky je mohou obdivovat až do listopadu.

Nejlepší přístupové cesty do dětského oddělení

Otevřeli jsme pro Vás nové dětské oddělení, které se nachází v historické Ringhofferově vile pár desítek metrů od polikliniky Program Health Plus. Citlivě rekonstruované prostory Vily Nový Smíchov (Radlická ulice 19/1, Praha 5) nabízejí dětem i rodičům vyšší komfort i úroveň zdravotní péče.Jak se k nám nejlépe dostanete?

Sdílení zkušeností z doby pandemie

V pražském klášteře minoritů sv. Jakuba se před několika dny uskutečnila další konference Women in business, tentokrát s podtitulem „Podnikání v době Covid-19“.

Kulatý stůl s ministrem zdravotnictví

V polovině června pořádala společnost Comenius další diskusní setkání s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem v centru DOX+, kterého se zúčastnil i zakladatel Programu Health Plus, MUDr. Oldřich Šubrt, CSc. MBA.

Otevíráme nové dětské oddělení

V pondělí 1. června na Mezinárodní den dětí poprvé otevřeme nové dětské oddělení, které Vám i Vašim dětem nabídne vyšší komfort i kvalitu lékařské péče.

Nová online chatovací služba

Připravili jsme pro Vás novou online chatovací službu, která urychlí a usnadní řešení všech Vašich potřeb v oblasti péče o zdraví. Usnadní Vám život nejen v době pandemie.