Upravit stránku

Co je nového

Potěšení z hravé krásy v Programu Health Plus

Vnitřní prostory polikliniky Program Health Plus v Kartouzské ulici nedávno znovu proměnily podobu a nabídly návštěvníkům další jedinečný umělecký zážitek v podobě výstavy akvarelů doplněných fascinujícími skleněnými plastikami. 

Přístup k novým ordinacím ve Vile Nový Smíchov

Druhé pracoviště Programu Health Plus ve Vile Nový Smíchov rozšiřuje nabídku lékařských oborů. Kromě dětského oddělení zde již fungují ambulantní ordinace pro ORL, neurologii, fyzioterapii a masáže, zhruba od poloviny března se otevřou i nové ambulance alergologie, imunologie a očního oddělení. Přístup do areálu Vily umožňuje klientská čipová karta.

Registrace očkování proti COVIDU-19 pro klienty starší 70 let

Program Health Plus nabízí klientům ve věku nad 70 let zajištění registrace k vakcinaci proti onemocnění covid-19, která má být podle vládních plánů spuštěna na začátku března.

Obě nové recepce jsou již v provozu

Vážení klienti, rádi bychom Vám připomněli, že od této chvíle jsou již v provozu obě nové recepce ve Vile Nový Smíchov.

Otevření nových ordinací ve Vile Nový Smíchov

Na začátek února připravil Program Health Plus pro klienty velmi pozitivní zprávu v podobě otevření nových ordinací. Již od 1. února začne v prostorách Ringhofferovy vily (Vila Nový Smíchov) v Radlické ulici fungovat komfortní a moderně vybavená ambulance neurologie, tři dny poté také nové ordinace pro fyzioterapii.

Nová programová nabídka

Pro klienty, kteří od 1. ledna 2021 uzavírají nové klientské smlouvy, připravil Program Health Plus inovovanou náplň zdravotních programů pro dospělé i děti, navíc s rozšířenou nabídkou benefitů.

Zlepšení přístupu do klientské zóny

Program Health Plus v příštích dnech spustí zásadní inovaci svého systému elektronického zdravotnictví (eHealth). Jejím cílem je maximalizovat zabezpečení a zvýšit komfort klientů při používání klientské zóny a mobilní aplikace HealthPlus, které jsou využívány k přístupu do osobní elektronické zdravotní dokumentace. Novinky přinesou klientům i další výhody.

Možnosti testování na COVID-19

Epidemická situace v ČR se v adventním období postupně zhoršuje, proto našim klientům 
přinášíme přehled aktuálně dostupných možností testování na nemoc covid-19. S výběrem nejvhodnějšího testu poradí osobní lékař, objednávky termínů zařídí recepce polikliniky.

Program Health Plus opět mezi nejlepšími firmami v ČR

Pan-evropská společnost Comenius před prvním adventním víkendem vyhlásila výsledky prestižní soutěže Českých 100 nejlepších, která letos slaví již 25. výročí. Podruhé v historii dosáhla úspěchu také poliklinika Program Health Plus, která se umístila v mezioborové kategorii Zdraví, vzdělání a humanita. 

Podzim s novým časopisem HEALTH+

Poliklinika Program Health Plus pro vás připravila zajímavé čtení v podobě nového vydání časopisu HEALTH+, tentokrát s podtitulem „Vše pro zdraví vašich dětí“.