Upravit stránku

Komplexní zdravotní péče pro děti

Děti potřebují zvláštní pozornost a platí to hlavně v oblasti zdraví. Zajištění komplexní a především kvalitní lékařské péče je tak důležitým základem pro jejich zdravý život. Ať už jde o léčbu běžných dětských chorob, pravidelnou prevenci a očkování, péči o chrup, léčbu vad řeči, alergie či zajištění psychologické péče, Program Health Plus dětem poskytuje prakticky kompletní spektrum lékařských služeb na jediném místě.

Stejně jako jejich rodiče mají také děti k dispozici osobního lékaře, který koordinuje veškerou zdravotní péči se specialisty všech medicínských oborů. Naším cílem je zaručit jim osobní přístup, maximálně individuální péči a co nejpříjemnější průběh každé návštěvy polikliniky. A také pro děti vedeme digitální zdravotní dokumentaci.

Komplexní zdravotní péče musí být neustále dostupná, proto mají rodiče k dispozici  24hodinový call servis se zkušenými recepčními, jež zajišťují konzultaci s osobním lékařem, pohotovostní ošetření či výjezd lékaře za pacientem. Program Health Plus zajišťuje také případné hospitalizace, a to převážně v rámci špičkové Kliniky dětí a dorostu na Karlově, kde jsme vybudovali nadstandardní pokoje pro pohodlí našich malých klientů a jejich maminek.

Dětem nabízíme dva speciální zdravotní programy s různým rozsahem standardních a nadstandardních služeb.

Nové náplně programů platné pro smlouvy uzavřené od 1.5.2021

    Granát Junior 21
    Safír Junior 21