Upravit stránku

Napsali o nás

Českým lékařům se otevřel rychlý přístup k nejmodernější medicíně

V České republice začal být využíván inovovaný expertní systém DynaMed Plus, který lékařům umožňuje okamžitý přístup k nejnovějším poznatkům všech lékařských oborů. Mohou tak klientům zajistit stejně moderní a kvalitní péči jako kolegové v zahraničních nemocnicích. Prvním zařízením v ČR i ve střední Evropě, které začalo systém využívat, je pražská poliklinika Program Health Plus.

Výstava Bendových představuje nadčasovou krásu ženského těla

Ve středu 24. ledna proběhla v pražské poliklinice Program Health Plus slavnostní vernisáž výstavy, jež představuje jedinečný výběr díla sochaře Břetislava Bendy a jeho syna Milana. Expozice nádherných bronzových plastik inspirovaných především krásou ženského těla je první akcí festivalu Sculpture Line v roce 2018. Má i další primát, protože festival poprvé prezentuje sochařské umění v interiéru, v prostoru fungující polikliniky. Veřejně přístupná výstava bude trvat do konce března.

Strach z vakcíny je zbytečný

Každý rodič může rozhodovat o svém potomkovi. Měl by ale vědět, že očkování je pro jeho dítě důležité a že nemoc, před kterou se vakcínou nechrání, může mít fatální následky, říká dětský lékař TOMÁŠ DĚDIČ.

5 tipů, jak v létě účinně chránit zrak

Prakticky každý již ví, že v létě je potřeba ochránit před sluncem pokožku, ale mnoho lidí zapomíná, že je nutné chránit také oči. Intenzivní sluneční paprsky navíc nejsou jedinou nástrahou, problém může způsobit i klimatizace či znečištěná voda při koupání. Program Health Plus proto přináší pět užitečných rad, jak v létě chránit zrak.

Vysoký cholesterol

Vysoký cholesterol býval před pár lety strašák, o kterém se mluvilo a psalo téměř všude. Dnes už ale opatrnost lidí opadá. A to i přesto, že rizika způsobená vysokou hladinou cholesterolu jsou stále stejná!