Upravit stránku

Napsali o nás

Strach z vakcíny je zbytečný

Každý rodič může rozhodovat o svém potomkovi. Měl by ale vědět, že očkování je pro jeho dítě důležité a že nemoc, před kterou se vakcínou nechrání, může mít fatální následky, říká dětský lékař TOMÁŠ DĚDIČ.

5 tipů, jak v létě účinně chránit zrak

Prakticky každý již ví, že v létě je potřeba ochránit před sluncem pokožku, ale mnoho lidí zapomíná, že je nutné chránit také oči. Intenzivní sluneční paprsky navíc nejsou jedinou nástrahou, problém může způsobit i klimatizace či znečištěná voda při koupání. Program Health Plus proto přináší pět užitečných rad, jak v létě chránit zrak.

Vysoký cholesterol

Vysoký cholesterol býval před pár lety strašák, o kterém se mluvilo a psalo téměř všude. Dnes už ale opatrnost lidí opadá. A to i přesto, že rizika způsobená vysokou hladinou cholesterolu jsou stále stejná!

Sixpack potřebujete důkaz na břiše ?

V květnovém čísle časopisu Kondice vyšel článek na téma Sixpack - Potřebujete důkaz na břiše?, kde se ke kultu vyrýsovaných břišních svalů u žen vyjadřuje gynekolog Programu Health Plus MUDr. Ivan Ročárek.

Dožít se vysokého věku ve špatné kondici není cíl

MUDr. Oldřich Šubrt před lety opustil aktivní medicínu, přestože byl respektovaným neurochirurgem s vědeckou hodností. Stal se velmi úspěšným zdravotnickým manažerem – patnáct let vedl Nemocnici Na Homolce, poté privátní zdravotnická zařízení a v roce 2010 založil vlastní kliniku Program Health Plus.