Upravit stránku

Magazín

Moderní trendy lékařské péče

21. století přineslo do medicíny nové technologie, jež mohou vyvolat přelom v možnostech lékařské péče. Českému veřejnému zdravotnictví bude zřejmě trvat celá desetiletí, než je dokáže aplikovat. Pražská poliklinika Program Health Plus je chce uvést do praxe již letos. Více se dozvíte v červnovém vydání Be the Best.

Poliklinika v časopise LUXURY Business

Program Health Plus přinesl do České republiky dva nové modely zdravotní péče – Concierge Medicine a Primary Care Superclinic – čehož si povšiml i luxusní lifestylový magazín Luxury Business. V aktuálním vydání časopisu je možné se dozvědět, jaký je příběh polikliniky Program Health Plus a jak mohou nové modely péče prospět zdraví jednotlivců, rodin i zaměstnanců firem.  

Stres je tu, aby nás posouval

Většina lidí se dnes potýká se stresem, který se může stát příčinou psychického vyčerpání a dalších závažných zdravotních problémů. Klinická psycholožka Programu Health Plus, Mgr. Kateřina Weigertová, v internetovém magazínu Flowee.cz poradila, jak se naučit se stresem správně pracovat a jak je možné ho pozitivně využít. Celý rozhovor si můžete přečíst zde:

https://www.flowee.cz/civilizace/stres-tu-je-aby-nas-posouval

5 rad MUDr. Oldřicha Šubrta v magazínu Byznys TV Seznam

Buď najdu skvělou službu, která mi vyhovuje a kterou mi platí moje pojišťovna, nebo si připlatím, protože tu službu chci lepší, popisuje svoji obchodní strategii šéf soukromé polikliniky Program Health Plus Oldřich Šubrt.

V rubrice 5 rad vysvětluje, proč si Češi málo váží svého zdraví a zda on sám dokáže žít offline. 

Nejlepší investice? Do zdraví

Mnoho lidí celý život pracuje, investuje a věří, že podzim života stráví v blahobytu. Některé však v produktivním věku postihne infarkt, mrtvice nebo jiná vážná, často smrtící choroba. „Lidé při investování většinou zapomínají na nejdůležitější investici – do svého zdraví,“ říká Oldřich Šubrt, zakladatel pražské polikliniky Program Health Plus a přední český expert na zdravotnictví v prosincovém vydání Be the Best.

Jak se mění PLS

V oblasti pracovnělékařských služeb (PLS), které musejí zaměstnavatelé zajišťovat pro své zaměstnance, průběžně dochází ke změnám. „Objevují se také nové trendy a některé velké firmy začínají poskytovat pracovníkům rovněž nadstandardní lékařskou péči,“ říká lékař polikliniky Program Health Plus, MUDr. Pavel Šnajdr, Ph.D.

Českým lékařům se otevřel rychlý přístup k nejmodernější medicíně

V České republice začal být využíván inovovaný expertní systém DynaMed Plus, který lékařům umožňuje okamžitý přístup k nejnovějším poznatkům všech lékařských oborů. Mohou tak klientům zajistit stejně moderní a kvalitní péči jako kolegové v zahraničních nemocnicích. Prvním zařízením v ČR i ve střední Evropě, které začalo systém využívat, je pražská poliklinika Program Health Plus.