Upravit stránku

Napsali o nás

Trendem je lékař ve firmě

Když zaměstnance na pracovišti postihnou akutní zdravotní obtíže od úrazu až po infarkt, může přítomnost doktora zachránit zdraví i životy. Firemní lékař však dokáže mnohem víc.

Časopis FORBES představil životní příběh zakladatele Programu Health Plus

Byznysový magazín FORBES pravidelně přináší příběhy českých podnikatelů, kteří překonali složité překážky a vybudovali úspěšné firmy.

Elektronické zdravotnictví v pořadu Snídaně s Novou

Dne 30.3. Mudr. Šubrt v rozhovoru o elektronickem zdravotnictvi v poradu Snidane s Novou.

Pokud má být zdravá firma, musejí být zdraví i její zaměstnanci

Více se dozvíte v březnovém vydání časopisu Komora.

Pandemická krize jako šance pro digitální transformaci medicíny

Známý ekonomický deník E15 čtenářům nabídl velký rozhovor se zakladatelem a provozním ředitelem Programu Health Plus MUDr. Oldřichem Šubrtem, CSc., MBA, který se zaměřuje na otázky související s nekončící pandemií a jejím vlivem na fungování polikliniky. 

Jak dotáhnout (r)evoluci

Prestižní časopis FORBES si v novém vydání všímá zásadního rozdílu mezi státním a privátním sektorem zdravotnictví, který spočívá v oblasti digitalizace. Nejde jen o elektronické recepty, neschopenky či videokonzultace s lékaři, ale obecně o sdílení elektronických dat mezi lékaři, které umožňuje poskytovat cílenější a kvalitnější lékařskou péči. Pandemie covid-19 ukázala, že zatímco veřejný zdravotní systém se digitalizaci dlouho bránil a dohání značné zpoždění, evoluci zdravotní péče v ČR podněcují hlavně soukromá zdravotnická zařízení. Jedním z nich je Program Health Plus, který klientům nabízí zdravotní péči na úrovni Zdravotnictví 4.0. Více v lednovém časopise FORBES.

Byznysmen Šubrt radí: Lepší Masaryka číst než se fotit s jeho sochou

Rozhozhovor Mudr. Šubrta pro Seznam.cz

Concierge medicine: VIP zdravotní péče na míru šetří čas i problémy nejen manažerům

Concierge medicine: VIP zdravotní péče na míru šetří čas i problémy nejen manažerům

Navždy zdraví

Investice do zdraví je jako jakákoli jiná. Výnosem je větší šance na delší život v dobré kondici. Připlatit si za nadstandard u zdravotní pojišťovny v česku ale nejde. Peníze musíte dát přímo lékařům.