Upravit stránku

Napsali o nás

Navždy zdraví

Investice do zdraví je jako jakákoli jiná. Výnosem je větší šance na delší život v dobré kondici. Připlatit si za nadstandard u zdravotní pojišťovny v česku ale nejde. Peníze musíte dát přímo lékařům.

Češi se naučili platit za nejvyšší péče o zdraví

Svůj čas chtějí věnovat byznysu, rodině, odpočinku – čemukoli, jen ne cestám za doktorem přes celé město, vysedávání v čekárnách, čekání na termín operace. A poslední měsíce, kdy veřejný systém ochromila epidemie koronaviru, jen potvrdily, proč si tisíce lidí raději připlácejí za nejvyšší úroveň služeb, které lze v českém zdravotnictví dosáhnout.

Covid-19: Zdravotnictví nyní a poté

Pandemie koronaviru změní fungování světa. Zakladatel a provozní ředitel Programu Health Plus MUDr. Oldřich Šubrt v komentáři pro časopis Týden nastínil, jak by onemocnění Covid-19 mohlo zásadně proměnit české zdravotnictví...

Jaký je rozdíl mezi klasickým praktickým lékařem a placeným osobním lékařem v rámci Concierge Medicine? Odpovídal MUDr. Oldřich Šubrt, CSc, MBA.

V čem je jeho lékařská péče konkrétně lepší než u běžného doktora? Proč by si lidé vlastně měli platit za nadstandardní lékařské služby, když má být zdravotní péče v ČR pro všechny zdarma? Mobilních aplikací dnes existují stovky a tisíce. V čem je "Poliklinika v kapse" výjimečná a co vlastně umí? Může ji používat každý? Ptejte se MUDr. Oldřicha Šubrta, CSc, MBA. Host odpovídá v pátek 17. dubna od 11.00.

Celý přepis chatu v časopise Týden.cz: https://www.tyden.cz/chat-s-osobnosti/jaky-je-rozdil-mezi-klasickym-praktickym-lekarem-a-placenym-osobnim-lekarem-v-ramci-concierge-medicine-odpovidal-mudr-oldrich-subrt-csc-mba_1287/

MUDr. Šubrt v deniku E15 : Pandemie přinese popularizaci elektronického zdravotnictví

Zdravotnické systémy většiny zemí světa včetně Česka se kvůli pandemii COVID-19 nacházejí v mimořádné situaci. Je zásadní zapojit všechny dostupné procesy eHealth, tedy elektronického zdravotnictví.

Čtěte v deníku E15: https://www.e15.cz/nazory/komentar-oldricha-subrta-pandemie-prinese-popularizaci-elektronickeho-zdravotnictvi-1368571