Upravit stránku

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina je jedinečný wellness & spa resort umístěný v krásném prostředí uprostřed lesů Vysočiny. Je vzdálen 130 km od Prahy i od Brna a 23 km od Pelhřimova. Moderní wellness, venkovní hydromasážní vany, masáže, ájurvédské procedury, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720 a nutričním poradcem. V resortu je jízdárna, stáje a 5 koní, tenisové kurty, driving range, tělocvičny, posilovna a půjčovna sportovních potřeb. Cvičí se zde jóga, Pilates, cross training, vyzkoušet můžete skijoring nebo projížďku se psím spřežením. Široký výběr pobytů - cvičební, ájurvédské, hubnoucí, detoxikační, antistresové, romantické, wellness a beauty pobyty. Pokoje se speciálními postelemi zaručují dokonalý odpočinek a vynikající mezinárodní kuchyně s důrazem na kvalitu surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů vás nadchne.

Resort Svatá Kateřina poskytuje klientům Programu Health Plus následující zvýhodnění na pobyty:

Granát - sleva 10% na ubytování se snídaní anebo 5% na speciální pobytové balíčky
 
Safír - sleva 15% na ubytování se snídaní anebo 10% na speciální pobytové balíčky

Diamant - sleva 15% na ubytování se snídaní anebo 10% na speciální pobytové balíčky + upgrade do lepšího pokoje zdarma (pokud bude v době rezervace dostupný) nebo pokud nebude možné nabídnout upgrade zdarma, tak jiné výhody, např. zdarma dětská postýlka/přistýlka nebo domácí mazlíček nebo 30´koupel ve venkovní hydromasážní vaně.

Nabízená zvýhodnění jsou určeny výhradně pro klienty Programu Health Plus po předložení klientské kartičky.

* Podmínky nabízených zvýhodnění pro klienty Programu Health Plus:

•    Slevy nelze sčítat s ostatními slevami, které Resort Svatá Kateřina nabízí.

•    Slevu lze uplatnit pouze v případě pobytu klienta Programu Health Plus. V tom případě se bude sleva vztahovat i na další osoby, které budou s klientem H plus na pokoji.

•    V případě, že pojede klient Programu Health Plus s rodinou a budou mít dva pokoje, sleva se vztahuje na všechny osoby, resp. pokoje.

•    V případě skupiny více lidí, které jsou na jiném pokoji, je slevu možné uplatnit pouze na jeden pokoj.

KONTAKT
Resort Svatá Kateřina
Svatá Kateřina 327
394 64 Počátky
info@katerinaresort.cz
Tel. +420 565 456 666
http://www.katerinaresort.cz/