Upravit stránku

Výstava kouzelných obrazů Emmy Srncové

Poliklinika Program Health Plus spojená s uměleckou galerií pořádá ve svých prostorách další atraktivní výstavu, tentokrát kouzelných litografií známé české malířky Emmy Srncové. Její díla potěší oči dospělých i dětí, protože vyprávějí nádherné barevné příběhy a nabízejí výlet do fantazie plné zamilovaných párů, létajících postav i veselých klaunů s jablky a květinami.

Uměleckou expozici 10. listopadu slavnostně otevřela vernisáž za přítomnosti autorky Emmy Srncové i její dcery, herečky a malířky Barbory Srncové, i mnoha dalších předních osobností včetně primáře Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN a 1. LF UK. Výstava je v rámci dobré tradice Programu Health Plus i tentokrát prodejní a část výtěžku bude věnována právě na podporu a rozvoj této kliniky pro děti a dospívající v Praze na Karlově.

Pokud si chcete jedinečným způsobem zpestřit předvánoční a vánoční období, srdečně Vás zveme na prohlídku výstavy umístěné přímo v prostorách polikliniky Program Health Plus. Výstava potrvá až do konce ledna 2017 a případní zájemci o koupi některé z litografií získají veškeré potřebné informace recepci polikliniky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.