Upravit stránku

Aktuálně v Programu Health Plus

Zlepšení přístupu do klientské zóny

Program Health Plus v příštích dnech spustí zásadní inovaci svého systému elektronického zdravotnictví (eHealth). Jejím cílem je maximalizovat zabezpečení a zvýšit komfort klientů při používání klientské zóny a mobilní aplikace HealthPlus, které jsou využívány k přístupu do osobní elektronické zdravotní dokumentace. Novinky přinesou klientům i další výhody.

Možnosti testování na COVID-19

Epidemická situace v ČR se v adventním období postupně zhoršuje, proto našim klientům 
přinášíme přehled aktuálně dostupných možností testování na nemoc covid-19. S výběrem nejvhodnějšího testu poradí osobní lékař, objednávky termínů zařídí recepce polikliniky.

Program Health Plus opět mezi nejlepšími firmami v ČR

Pan-evropská společnost Comenius před prvním adventním víkendem vyhlásila výsledky prestižní soutěže Českých 100 nejlepších, která letos slaví již 25. výročí. Podruhé v historii dosáhla úspěchu také poliklinika Program Health Plus, která se umístila v mezioborové kategorii Zdraví, vzdělání a humanita. 

Testování COVID-19 v Programu Health Plus

Pokud klienti Programu Health Plus potřebují otestovat na covid-19 kvůli cestě do zahraničí nebo ze zahraničí a získat potvrzení o negativitě, mohou využít testování pomocí PCR testu (výtěru z nosohltanu) přímo v prostorách polikliniky. Na test mohou přijít rovněž klienti, kteří se cítí zdrávi a chtějí otestovat pro jistotu, že skutečně zdraví jsou. 

Více se dočtete uvnitř článku..

Křehký umělecký svět v Programu Health Plus

Vnitřní prostory polikliniky Program Health Plus v Kartouzské ulici od poloviny srpna krášlí výstava fascinujících děl od známé umělecké rodiny – malířky Ingrid Zámečníkové a jejího syna, skláře a designéra Achillease Sdoukose. Jejich výtvory jsou proslulé senzitivní fantazií a křehkou krásou, návštěvníci polikliniky je mohou obdivovat až do listopadu.

Nejlepší přístupové cesty do dětského oddělení

Otevřeli jsme pro Vás nové dětské oddělení, které se nachází v historické Ringhofferově vile pár desítek metrů od polikliniky Program Health Plus. Citlivě rekonstruované prostory Vily Nový Smíchov (Radlická ulice 19/1, Praha 5) nabízejí dětem i rodičům vyšší komfort i úroveň zdravotní péče.Jak se k nám nejlépe dostanete?