Upravit stránku

Novinky

Klienty Programu Health Plus vítají sochy Olbrama Zoubka

Prostranství před pavilonem Jih u OC Anděl, kde sídlí poliklinika Program Health Plus, zdobí čtveřice sošných postav zvaných Jinoch, Dívka, Muž a Žena z dílny nestora českého sochařství Olbrama Zoubka. Byly zde umístěny v rámci 3. ročníku sochařského festivalu Sculpture Line, který v ulicích Prahy probíhá od 1. června do 30. září.

Speciální program pro studenty Francouzského lycea

Možnost vyzkoušet si postupy resuscitace, dozvědět se praktické rady z oblasti první pomoci nebo složit maxipexeso s medicínskými obrázky – to a mnoho dalšího čekalo na malé i velké studenty u stánku Programu Health Plus při školním festivalu Francouzského lycea v Praze.

Fascinující grafiky Albína Brunovského v Programu Health Plus

Poslední federální československé bankovky, poštovní známky, merkantilie, ale především geniální grafiky slovenského umělce prof. Albína Brunovského (1935–1997) a jeho absolventů představuje další výstava v prostorách soukromé polikliniky Program Health Plus. Slavnostní vernisáž proběhla 19. dubna 2017 a vystavená díla bude možné obdivovat i zakoupit minimálně do začátku léta.

6 rad pro zdravý spánek

V březnu lidstvo oslavuje nejen první jarní den, ale i Mezinárodní den zdravého spánku (21. března). Nespavost a poruchy spánku přitom vinou stresu a civilizačních faktorů trápí stále více lidí, což se často negativně podepisuje na jejich fyzickém i psychickém stavu. Proto je užitečné si připomenout základní zásady správné spánkové hygieny, které pomáhají v noci spát jako v bavlnce.

PREVENTIVNÍ PORADNA - Jak se vyhnout následkům alergií?

S jarem začíná pylová sezona a mnoho alergiků se již děsí nepříjemných příznaků. Alergie na pyl je však jen jednou z mnoha alergických chorob, jež trápí stále více dětí i dospělých. O problematice alergií jsme si povídali s MUDr. Marií Hospodkovou, novou alergoložkou Programu Health Plus.

Horké smoothie nápoje pro zimní zahřátí

Se začátkem roku se vždy objevují doporučení a rady na nejrůznější diety, které mají napravit následky vánočního přejídání. Hubnutí během zimy však lidskému organismu příliš nesvědčí, diety je lepší nechat až na jaro a udělat pro své zdraví něco mnohem prospěšnějšího. Zkuste tři jednoduché recepty na horké smoothie nápoje, které nejen zahřejí, ale navíc zaplaví tělo dávkou prospěšných vitaminů, což se v období chřipkových epidemií určitě hodí.