Upravit stránku

Proč si vybrat nás

Soukromé zdravotnické zařízení Program Health Plus nabízí komplexní ambulantní lékařskou péči s maximálním komfortem, soukromím a osobním přístupem. 

Úspora času

Zajišťujeme veškerou organizaci a koordinaci zdravotní péče v klientem vybraném termínu, bez čekání a ztráty času. Většina služeb (92 %) je koncentrována přímo v komfortních prostorách polikliniky Program Health Plus na pražském Smíchově.

Osobní přístup

Všichni klienti bez ohledu na zvolený zdravotní program mají k dispozici osobního lékaře, který koordinuje veškerou potřebnou zdravotní péči. Navíc jim poskytujeme maximálně komfortní lékařské služby s mnoha výhodami klubového členství.


Komplexní péče

Klientům poskytujeme maximálně komplexní péči od přesně zacílené prevence přes všeobecnou lékařskou péči a zajištění hospitalizací až po řešení veškerých otázek a problémů týkajících se fyzického i psychického zdraví našich klientů.

Nonstop služby

Poliklinika zajišťuje nonstop služby – 24 hodin denně mohou klienti využít call servisu a k dispozici je vždy službu konající lékař, který může pacientovi poradit po telefonu, uskutečnit domácí návštěvu, zařídit vyšetření na pohotovosti či nutnou hospitalizaci.


Špičkový tým

O zdraví klientů pečuje špičkový tým lékařů a sester, kteří disponují nejmodernějším lékařským vybavením. Vysoce specializovaná vyšetření a hospitalizace organizujeme ve spolupráci se smluvními partnery, předními českými i zahraničními nemocnicemi.

Moderní medicína

Využíváme možností moderní medicíny včetně genetických testů, díky tomu můžeme péči přesně zacílit. Klientům vedeme plně digitální zdravotní dokumentaci, takže mají stále aktuální přehled o zdravotním stavu, termínech prohlídek i výsledcích vyšetření.


Komfortní prostředí

Poliklinika sídlí v ojedinělých prostorách u obchodního centra Anděl na Smíchově, pro klienty je zajištěn samostatný vjezd na parkoviště a do garáží. Interiér je zdoben díly světoznámých umělců a klientům zajišťuje maximální komfort a pohodlí.

Maximální soukromí

Zdraví je citlivá věc, proto našim klientům během návštěvy polikliniky poskytujeme co největší soukromí. Veškeré lékařské údaje o jejich zdravotním stavu i digitalizovaná zdravotní dokumentace je zajištěna nejvyšším možným stupněm zabezpečení.