Upravit stránku

Reference

 • Václav Neckář

  Jak dlouho jste klientem polikliniky Program Health Plus?

  Již 14 let se znám s panem docentem Kábrtem, který je hlavním lékařem Programu Health Plus. Právě on mi před lety doporučil, abych vyzkoušel lékařskou péči na této klinice. Od té doby sem docházím pravidelně na vyšetření, abych si zdraví co nejlépe pohlídal. Navštěvuji různá oddělení, kromě interny například ORL, ortopedii či urologii, takže mám zdejší lékaře dobře vyzkoušené. Jsou velmi příjemní a vždy mi dokázali pomoci. Například s inhalátorem, který nutně potřebuji pro svou práci. Kromě toho samozřejmě chodím na odběry a hlídáme, jestli mi správně funguje srdce. S panem docentem Kábrtem se někdy potkávám i mimo kliniku – oba máme rádi koně, takže spolu občas zajdeme do Chuchle na dostihy. Několikrát se byl podívat i na mém koncertu, takže mohu říci, že ho již počítám mezi své přátele. Je to opravdu skvělý lékař a výborný diagnostik.

  Jak hodnotíte úroveň lékařských služeb v Programu Health Plus, co oceňujete nejvíce?

  Velmi oceňuji to klidné, příjemné a komfortní prostředí polikliniky, mohu si tu kdykoliv dát čaj nebo kávu a nikdy nemusím na vyšetření čekat. Obvykle hned poté, co sem dorazím, si mne vyzvedne lékař a vše tu probíhá hladce, bez zbytečných prostojů. Navíc všichni lékaři jsou ochotní a vstřícní odborníci s lidským přístupem, což v rámci péče o své zdraví hodně oceňuji. Mám k nim důvěru. 

  Dodnes často vystupujete a věnujete se velkému množství aktivit. Jak se udržujete v kondici?

  Snažím se dělat, co jde. I když je pravda, že bych potřeboval více rozpohybovat. Ale po té mozkové příhodě bohužel nemohu moc cvičit, mám jen omezené možnosti. Přesto jsem měl štěstí, že jsem nedopadl hůře. Po té příhodě jsem byl 14 dní na Homolce a můj stav byl poměrně špatný, měl jsem  například velké problémy s mluvením. Naštěstí jsem pak našel skvělou logopedku, paní doktorku Marcelu Michalíčkovou, takže jsem mohl začít znovu i zpívat.

  Prozradíte, co chystáte pro fanoušky do budoucna?

  S bratrem připravujeme novou desku. Ta poslední byla vánoční album Mezi svými. Kromě toho pravidelně koncertujeme a chystáme v prosinci vánoční koncerty. Třeba 5. a 6. prosince v divadle Broadway v Praze či v dalších týdnech v Hradci Králové, Dobrušce, Sušici, Svitavách, Plzni a Brně. Fanoušci se mohou těšit na oblíbené vánoční písně Půlnoční, Ježíšku z dávných dní, Andělé strážní, Mezi svými a mnoho dalších.