Upravit stránku

Reference

 • Václav Neckář

  Jak dlouho jste klientem polikliniky Program Health Plus?

  Již 14 let se znám s panem docentem Kábrtem, který je hlavním lékařem Programu Health Plus. Právě on mi před lety doporučil, abych vyzkoušel lékařskou péči na této klinice. Od té doby sem docházím pravidelně na vyšetření, abych si zdraví co nejlépe pohlídal. Navštěvuji různá oddělení, kromě interny například ORL, ortopedii či urologii, takže mám zdejší lékaře dobře vyzkoušené. Jsou velmi příjemní a vždy mi dokázali pomoci. Například s inhalátorem, který nutně potřebuji pro svou práci. Kromě toho samozřejmě chodím na odběry a hlídáme, jestli mi správně funguje srdce. S panem docentem Kábrtem se někdy potkávám i mimo kliniku – oba máme rádi koně, takže spolu občas zajdeme do Chuchle na dostihy. Několikrát se byl podívat i na mém koncertu, takže mohu říci, že ho již počítám mezi své přátele. Je to opravdu skvělý lékař a výborný diagnostik.

  Jak hodnotíte úroveň lékařských služeb v Programu Health Plus, co oceňujete nejvíce?

  Velmi oceňuji to klidné, příjemné a komfortní prostředí polikliniky, mohu si tu kdykoliv dát čaj nebo kávu a nikdy nemusím na vyšetření čekat. Obvykle hned poté, co sem dorazím, si mne vyzvedne lékař a vše tu probíhá hladce, bez zbytečných prostojů. Navíc všichni lékaři jsou ochotní a vstřícní odborníci s lidským přístupem, což v rámci péče o své zdraví hodně oceňuji. Mám k nim důvěru. 

  Dodnes často vystupujete a věnujete se velkému množství aktivit. Jak se udržujete v kondici?

  Snažím se dělat, co jde. I když je pravda, že bych potřeboval více rozpohybovat. Ale po té mozkové příhodě bohužel nemohu moc cvičit, mám jen omezené možnosti. Přesto jsem měl štěstí, že jsem nedopadl hůře. Po té příhodě jsem byl 14 dní na Homolce a můj stav byl poměrně špatný, měl jsem  například velké problémy s mluvením. Naštěstí jsem pak našel skvělou logopedku, paní doktorku Marcelu Michalíčkovou, takže jsem mohl začít znovu i zpívat.

 • HOCHTIEF CZ a. s

  Pětiletou spolupráci se společností Program H plus, s.r.o., spočívající v organizaci a zajištění nadstandardní zdravotní páče a pracovně lékařských služeb pro zaměstnance HOCHTIEF CZ a. s., hodnotím velmi pozitivně.  Poskytované služby jsou prováděny na vysoké profesionální i odborné úrovni. Pozitivně hodnotím i komplexnost poskytovaných služeb včetně přístupů lékařů, sester i recepční služby. Jsem rád, že jsme se v roce 2013 pro tuto spolupráci rozhodli.

  Ing. Miroslav Kos
  personální ředitel/HR director

 • KNOWLIMITS Group a.s.
  Služby společnosti Program H plus, s.r.o. využíváme již třetím rokem. Přináší našim zaměstnancům nejen velkou úsporu času, ale i pocit, že je o ně z hlediska zdravotního stavu komfortně a profesionálně postaráno. Velkým přínosem je i to, že lékaře většiny důležitých oborů najdeme na jednom místě a navíc jsou veškeré služby poskytovány výjimečně flexibilně a vstřícně. Spolupráci s Programem H plus, s.r.o. můžeme všem vřele doporučit.

  Zdeňka Rabenseifnerová
  Head of Office Management
 • Pražská plynárenská, a.s.
  Společnost Program H plus, s.r.o. se opravdu nadstandardně stará a pečuje o zdraví našich zaměstnanců. Vedle poskytování vysoké úrovně lékařské péče a široké škály specializací, oceňujeme příjemné prostředí, přívětivý personál a respekt k pacientovi. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali pro péči o zdraví našich zaměstnanců tuto společnost, kterou můžeme všem doporučit.

  Pražská plynárenská, a.s.