Upravit stránku

RSS - novinky

Otevření nových ordinací ve Vile Nový Smíchov

Na začátek února připravil Program Health Plus pro klienty velmi pozitivní zprávu v podobě otevření nových ordinací. Již od 1. února začne v prostorách Ringhofferovy vily (Vila Nový Smíchov) v Radlické ulici fungovat komfortní a moderně vybavená ambulance neurologie, tři dny poté také nové ordinace pro fyzioterapii.

Nová programová nabídka

Pro klienty, kteří od 1. ledna 2021 uzavírají nové klientské smlouvy, připravil Program Health Plus inovovanou náplň zdravotních programů pro dospělé i děti, navíc s rozšířenou nabídkou benefitů.

Zlepšení přístupu do klientské zóny

Program Health Plus v příštích dnech spustí zásadní inovaci svého systému elektronického zdravotnictví (eHealth). Jejím cílem je maximalizovat zabezpečení a zvýšit komfort klientů při používání klientské zóny a mobilní aplikace HealthPlus, které jsou využívány k přístupu do osobní elektronické zdravotní dokumentace. Novinky přinesou klientům i další výhody.

Jak dotáhnout (r)evoluci

Prestižní časopis FORBES si v novém vydání všímá zásadního rozdílu mezi státním a privátním sektorem zdravotnictví, který spočívá v oblasti digitalizace. Nejde jen o elektronické recepty, neschopenky či videokonzultace s lékaři, ale obecně o sdílení elektronických dat mezi lékaři, které umožňuje poskytovat cílenější a kvalitnější lékařskou péči. Pandemie covid-19 ukázala, že zatímco veřejný zdravotní systém se digitalizaci dlouho bránil a dohání značné zpoždění, evoluci zdravotní péče v ČR podněcují hlavně soukromá zdravotnická zařízení. Jedním z nich je Program Health Plus, který klientům nabízí zdravotní péči na úrovni Zdravotnictví 4.0. Více v lednovém časopise FORBES.

Možnosti testování na COVID-19

Epidemická situace v ČR se v adventním období postupně zhoršuje, proto našim klientům 
přinášíme přehled aktuálně dostupných možností testování na nemoc covid-19. S výběrem nejvhodnějšího testu poradí osobní lékař, objednávky termínů zařídí recepce polikliniky.